Fox Collection Mug Black/Orange (CCW022)
16,80 KM Original price was: 16,80 KM.15,00 KMCurrent price is: 15,00 KM.
Nema na stanju
- Načini Plaćanja
Kartično plaćanje
-Plaćanje gotovinskim pri preuzimanju pošiljke ili u radnji. -Plaćanje karticama Online ili u radnji Master,Visa,Elektro...Kartično plaćanje na rate.
-Plaćanje Shoping karticom na rate Rajfajzen banke.Pomoć kupcu
Kontaktirajte nas ako imate nege poteškoće Email: carpologijabh@gmail.com Mob: 065/497-431 Mob: 065/838-653 - Dostava
Dostava
Dostavu vršimo na čitavoj teritoriji BiH. Sve narudžbe se šalju sa KODOM brojem za praćenje. Uvijek besplatna dostava za narudžbe iznad 250KM . Za vrijeme rasprodaje i promocija vrijeme isporuke može biti duže od uobičajenog.Povrat pošiljke
Povrat pošiljke je moguća uz račun u slučaju oštećenja pri slanju ili zbog zamjene proizvoda iz nekih drugih razloga.Pomoć kupcu
Kontaktirajte nas ako imate nege poteškoće Email: carpologijabh@gmail.com Mob: 065/497-431 Mob: 065/838-653 - Postavi Pitanje
Povezani Proizvodi
Stočić-tacna koja se montira na okrugle šipke (stolica, krevet i sl.). Predviđena montaža i na horizontalne i na vertikalne šipke.
- Dimenzija: 28x25cm
- Aluminijumska ploča
- Aluminijum sa konektorom od jake plastike
- Prilagodne gume za manji prečnik šipke
Fox Warrior Bivvy Table je napravljen da omogući jednostavan pristup i odabir ribolovačke opreme koja se najčešće koristi tokom ribolova. Lako prenosiv, sa sklopivim nogicama i sopstvenom transportnom vrećom veoma je jednostavan za korišćenje i transport.
- Sklopive nogice
- Transportna vreća
- Stolic
Nema na stanju
Veoma praktičan i jednostavan za transport i postavljanje organizator / torbica za šator za odlaganje sitnica i ribolovačkog pribora, izrađen od kvalitetnog materijala.
- Pregršt pregrada
- Meš džepovi olakšavaju slaganje
- Postavlja se pomoću čičak trake
- Skala se jednostavnim urolavanjem
Nema na stanju
- Spomb ručnik
- 100% pamuk
- Težina: 460g
- Dimenzija: 700mm x 400mm
- Peskir
Nema na stanju
KUPOVINOM OVOG ARTIKLA AUTOMATSKI OSTVARUJETE KOMERCIJALNI POPUST OD 10%!
Šator velikih dimenzija , dubine 440, širine 330 i visine 185cm. Dolazi u kompletu sa prekrivkom koja se može navući do prednjeg panela.
Na osnovnom šatoru četiri velika prozora od komarnika.
Frontalni panel ima mogućnost totalnog uklanjanja kao i konekciju sa prekrivkom putem masivnog dvosmernog rajsfešlusa.
Front poseduje dva bočna prozora sa komarnicima, vrata takodje sa komarnikom plus „clear window“ providno platno za vrata koje se montira putem čička.
- 5000PU vodonepropustnost (pravih)
- Debela dvodelna podnica (čičak konekcija)
- 2 Torbe -za šator i za prekrivku
- 20 pratećih kočića
- 4 uporne tele šipke
- Dve čičak konekcije za odlaganje štapova
Nema na stanju
- Spojnica za jednostavno spremanje za remen ili torbu
- Izuzetno kompaktna
- Jednostavno otvaranje na čičak za pristup i odlaganje tkanine
- Upijajuća krpa za brisanje ruku ili površina
- Dimenzije: 40x40cm
- Krpa za ruke / peskir
Nema na stanju
Led lampa za glavu koja se puni na USB kabal. Sadrzi opciju senzor paljenja, standardnih je dimenzija i velike snage (120lumena-pravih) . Kvalitetna traka za glavu kojom se podešava veličina sadrzi print “Mate”.
- LED : jačina 120 lumena
- Dve crvene led diode/svetla
- Senzor (paljenje/gasenje na pokret)
- USB kabić
- Otpornost na vodu ( IPX4)
- Litijumska baterija 1200Mah
- Težina bez trake: 58gr
- Dimenzije: 58x38mm
- Lampa
Nema na stanju




